4 sierpnia 2011

Szczerość

No bo moi kochani, kto by się spodziewał aż takiej szczerości ? Komentator meczu piłki nożnej, publicznie w eter rzucił słowa: "Proszę Państwa, mecz jest tak ustawiony ... " Gratulujemy Związkowi Sportowemu takich pracowników! Że mecze i wyścigi są ustawiane to się wie, ale żeby tak publicznie ?
A z trochę innej strony, jak się tłumaczy kierowca, który przejechał na czerwonym świetle? Że jest zamiejscowy. Spodobał mi się komentarz: "Drodzy turyści, nasze miasto jest w sprawach przepisów drogowych bardzo konserwatywne, i u nas jak i gdzie indziej czerwone to czerwone!"
Mnie często takie sytuacje spotykają, innych pewnie też. Po remoncie klatki schodowej spółdzielnia zafundowała nowe skrzynki pocztowe. Zamontowano je w miejsce starych i brzydkich ale jeszcze trzeba by jakoś dać mieszkańcom kluczyki do nowych skrzynek. I tu rewelacja! Kluczyki do nowych skrzynek poczta ... wysłała pocztą!!! Na pytanie jak w takim razie się do nich dostać pani w okienku powiedziała "No jak to jak, przecież rozesłano kluczyki pocztą i każdy dostanie do skrzynki!". Bez komentarza.

5 komentarzy:

 1. Też to oglądałam ,tłumaczenie tego kierowcy mnie powaliło :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na "Spotkanie HandMadowe", więcej info na http://handmadebizutki-karolcia.blogspot.com/2011/08/zapraszam-na-zlotspotkanie-osob.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Brawo !!! Pogratulować !!! Pozdrowienia dla Pani z okienka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hahahaha, opowiadanie niczym z "Misia". ubaw po pachy, hahaha
  dziękuję za odwiedziny w Hopmarcie :)
  do milego uslyszenia
  iwona

  OdpowiedzUsuń
 5. O co chodzi? Przecież kluczyki do skrzynek zostały wysłane pocztą :-):-):-)Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń