20 maja 2013

mój blog .... i Twórczy Weekend

Mój biedny blog zasypany jest kurzem, łażą po nim pająki i inne stworzonka, zarasta chwastami. Tak się dzieje ze wszystkimi rzeczami odłożonymi, pozostawionymi i nie ruszanymi.
Oczywiście jestem, wpadam tu na chwilę, odkurzam stare kąty, ale mnie nie widać. Tak się porobiło, najpierw ferie, później znienacka bach trach i tuż przed świętami popsuł mi się komputer, nawet nie mogłam wrzucić życzeń. Na szczęście usterka nie była groźna i komputer w połowie kwietnia wrócił z naprawy cały i zdrowy.
Wtedy wolny czas zaczął zaprzątać mi mój drugi blog - o lalkach ( KLIK )
Ani się obejrzałam a tu już maj, a ja nic nie zrobiłam. Znaczy robótkowego nic. Mam tysiąc zaczętych prac, ale żadnej skończonej. Nie mogłam się przemóc do tej pory, aby pokazywać zaczęte prace. Nie wiem dlaczego.
Aż razu pewnego wpadłam do Titani na jej bloga Titania^s Palnet  Wpadłam i postanowiłam dołączyć do zabawy TWÓRCZY WEEKEND Wreszcie coś mi się przestawiło i pomyślałam sobie, że przecież pokazywanie zaczętych prac to dobry materiał na wpis, a prezentowanie etapów może komuś pomóc w tworzeniu własnych prac lub natchnąć do czegoś. A i mnie to pomoże - będę mieć motywację co by ukończyć zaczęte prace, bo już zajmują cały wielki kosz.
A w tą sobotę i niedzielę wzięłam się za torebkę. Szyję w rekach bo taki projekt i mam nadzieję skończyć przed Nocą Świętojańską, bo ma to być prezent na urodziny. Tak więc oto zaczątek mojej torebki, i oczywiście   Twórczy Weekend nr 804 komentarze:

 1. Już mi się podoba - poczekam na efekt końcowy.
  Pozdrawiam serdecznie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. hmm, zapowiada się intrygująco :) ciekawe jak będzie wyglądać po skończeniu? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się bardzo ciekawie, niecierpliwie wyglądam reszty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj!
  fajnie, że odkurzyłaś bloga i miło,że dołaczyłaś do zabawy TW :)
  projekty nieukonczone można linkować pokazywać bez problemu - niektóre nie da sie wykonczyć za jednym podejsciem i to jest zrozumiałe :) a poza tym zawsze jest to jakaś twórcza działalność i mozna poznać inne twórcze osóbki :)

  może nastepnym razem pokaż nam więcej zdjęć tej tajemniczej torebki :)

  OdpowiedzUsuń